• امروز : جمعه - ۱۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : 10 - رمضان - 1444
  • برابر با : Friday - 31 March - 2023

بایگانی‌های ویژه خبری - بانگ خبر

14اسفند
نیم عشر دولتی چیست و چه تفاوتی با هزینه دادرسی دارد؟

نیم عشر دولتی چیست و چه تفاوتی با هزینه دادرسی دارد؟

اگر تا به حال سر و کارتان به دادگاه افتاده باشد، باید اصطلاح نیم عشر را شنیده باشید. اما این اصطلاح به چه معناست؟ وقتی دعوایی در دادگاه مطرح می کنیم باید بابت اقامه دعوی هزینه دادرسی بپردازیم، اما بعد از اینکه حکم دادگاه به طور قطعی صادر شد، کسی که محکوم شده و باید حکم را اجرا کند، بابت هزینه اجرا باید هزینه دیگری بپردازد که به آن نیم عشر گفته می شود.

14شهریور
لباس فرم مدرسه؛ چالش تکراری هرسال والدین

لباس فرم مدرسه؛ چالش تکراری هرسال والدین

موضوع لباس فرم مدرسه، یک موضوع تکراری که هر سال در روزهای پایان تعطیلات تابستان ونزدیک شدن به بازگشایی مدارس دغدغه‌ای برای والدین می شود، مساله ای که هنوز نمی دانیم باید باشد یا نه؟ از یک طرف آموزش پرورش می گوید فرم مدرسه اجباری نیست! از طرفی دیگر مدارس مرتب اعلام می کنند که دانش آموزان برای اندازه گیری فرم دانش آموزی به مدرسه مراجعه کنند!

24مرداد
چگونه با کودک بیش فعال خود برخورد کنیم؟
نشانه های اختلال بیش فعالی در دختران و پسران با یکدیگر متفاوت است

چگونه با کودک بیش فعال خود برخورد کنیم؟

کودکان بیش فعال رفتارها و هیجاناتی از خود بروز می دهند که در کودکان دیگر دیده نمی شود، یا خیلی کم از آنها سر می زند، رفتار با این نوع کودکان آسان نیست. شاید شما هم از بیش‌فعالی کودک خود به ستوه آمده باشید و ندانید بهترین روش برخورد با آنها چیست؟ از اینرو چگونگی رفتار با کودکان بیش فعال را بررسی می کنیم.

05مرداد
شرایط منع اشتغال همسران و قوانین آن چیست؟

شرایط منع اشتغال همسران و قوانین آن چیست؟

در شرایطی که زنان، سهم قابل توجهی از نیروی کار متخصص جامعه را به خود اختصاص داده اند، بسیاری از مردان، البته با استناد به شرایط مندرج در قوانین، می توانند مانع از اشتغال به کار همسرانشان شوند. این در حالی است که زنان نیز، می توانند در مواردی، اجرای این حکم قانونی را، در مورد شوهرانشان، از دادگاه ها بخواهند.

17تیر
مصرف خودسرانه دارو؛ تهدیدی برای سلامت جامعه

مصرف خودسرانه دارو؛ تهدیدی برای سلامت جامعه

مصرف خودسرانه دارو در ایران موضوعی است که باید به صورت جدی تر به آن پرداخته شود و فکری برای بی سامانی آن کرد، گفته می شود ایران به لحاظ مصرف دارو جزء۲۰ کشور برتر دنیا است و ما در آسیا بعد از کشورچین رتبه دوم را داریم.

12تیر
سید مسعود نورزاده در گفت و گو با “بانگ خبر”
با وجود اینکه دوره بازیگری را نزد استاد تارخ گذراندم اما علاقه ام درحوزه کارگردانی بود

سید مسعود نورزاده در گفت و گو با “بانگ خبر”

سید مسعود نورزاده جوان 32 ساله ی پرتلاش و موفقی که در عرصه سینما و تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد، او در سن بسیار پایین وارد عرصه هنر شد و در سن   22سالگی اولین فیلم کوتاهش را ساخت و با وجود اینکه هنوز راه بسیار درازی  را پیش رو دارد اما توانسته گلیم خود را از آب بیرون بکشد.

30خرداد
اعتیاد در کمین است
از فرزندان خود مراقبت کنید

اعتیاد در کمین است

اعتیاد یکی ازمعضلات اساسی امروزه ی جامعه ما و سراسر دنیاست و عامل بسیاری از آسیب‌ها و ناهنجاری های فردی و اجتماعی محسوب می‌شود واکنون گریبان گیر بسیاری از جوانان و نوجوانان شده است، برای حل آن به مبارزه ای فراگیر و پیوسته در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی وغیره نیازمند است، که امیدواریم این امر محقق شود.

22خرداد
سکه های مهریه؛ پشتوانه یا اهرم فشار!

سکه های مهریه؛ پشتوانه یا اهرم فشار!

مهریه در واقع به عنوان یک پشتوانه برای خانم هاست اما باید به صورت منطقی تر تعیین شود تا بتواند پایداری و خوشبختی زندگی زوجین را رقم بزند، اما متاسفانه گاهی كاركرد منفی آن بارزتر است و اینجاست که مشکلات زندگی و دغدغه های زوجین به اوج خود می رسد.

31فروردین
دیدن آبشار«ریژآو یا پیران» را از دست ندهید

دیدن آبشار«ریژآو یا پیران» را از دست ندهید

آبشار ریژآو یا آبشار پیران، یکی ار آبشارهای بلند ایران است که در شهرستان سرپل ذهاب دراستان کرمانشاه واقع شده است. این آبشار سه طبقه، هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند و صخره‌های اطرافش محبوب صخره نوردان است. در اطراف این آبشار جاذبه‌های متنوع دیگری نیز وجود دارد.پیشنهاد می کنیم حتما سفری به این استان داشته باشید و آثار و جاذبه های زیبای آن را دیدن کنید.

برچسب ها
آبگیری، سد، چم شیر، نیازمند، رعلی سلاجقه، هوای پاک، بانگ خبراستی آزمایی، محیط زیست، آزادسازی،تخریب،بناها،ویلا،دستگاه قضا،رودخانه ها،اماکن، دریا اجتماعی افزایش اقتصاد اقتصادی انتخابات ایران باشگاه، ماشین سازی، تبریز، سهام، بورس، واگذاری، ورزش، فوتبال، باشگاه بانک، آینده، بانگ خبر، تنخواه، کارت، مشتریان، مالکیت بانک، سینا، ارتقا، خدمات، تکاب، شتاب، می گیرد، بانکداری، بانک، عید، شعبان، امام حسین، حضرت ابوالفضل، تبریک، بانک سپه، روز پاسدار، روز جانباز،دکتر آیت اله ابراهیمی، بانک ملی بانگ خبر بانگ خبر، بانک، کارآفرین، شرکت، نفتی، همکاری، نمایشگاه، پتروشیمی، کیش، عقد، قرارداد بانگ خبر، پایان، سال، ساعت، شتاب، پایا، ساتنا، افزایش، سامانهف بانک، کارآفرین بهزاد شیری تقویت، اعتمادف مشتریان، دکتر، ایمانی، آذربایجان، مدرن سازی تهران تولید تیراندازی جشنواه حوزه علمیه خبر خبری خودرو دانشگاه دربی، آزادی، استقلال، پرسپولیس،فوتبال، تماشاگر، تهران، سجادی، وزیر ورزش، بانگ خبر، رئیسی رامین، ناصرنصیر، زهره، فکور صبور، رهبر روحانی سیاسی فرهنگ فرهنگی مجلس مذهبی معما، پژوهشگران، استون‌هنج، مرموز، بنا، جهان، مصر، باستان، ورزش وزیر صنعت پرسپولیس، گل محمدی، لیست، مازاد، بازیکنان، پست بانک پست بانک، اجرای، طرح، تشویقی، ویژه، وصول، مطالبات، مشکوک، الوصول، بانگ خبر، سقفف 500، میلیون، اعتبار، شعبهف بدهی، مبلغ، کمک، عائله مندی، هزینهف دوبرابر، کارمندان، شاغل، مرد، مشمول ۵۵۰ میلیارد ریال، وام، ازدواج، پرداخت، تسهیلات قرض الحسنه، بانک شهر بانگ خبر