• امروز : سه شنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 12 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Tuesday - 26 September - 2023

بایگانی‌های گزارش - بانگ خبر

18شهریور
اهمیت سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان در کشور
مدیرکل سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت در گفت وگو با" بانگ خبر"

اهمیت سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان در کشور

برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان ابتدایی شامل انجام هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش و تدوین پیش‌نویس تفاهم نامه بین وزارت بهداشت و آموزش و پرورش، تامین اعتبارلازم و هماهنگی برای خرید وارنیش فلوراید به صورت متمرکز و توزیع کشوری و ارائه بسته خدمتی دندان‌پزشکی، از جمله ارائه حدود 700 هزار خدمت ترمیمی و فیشورسیلنت در واحدهای دندان‌پزشکی مراکز خدمات جامع سلامت است.

11شهریور
تغذیه آبخوان ها در نواحی گسله و استان تهران
مهدی زارع در گفت گو با "بانگ خبر"

تغذیه آبخوان ها در نواحی گسله و استان تهران

26مرداد
آزادگان، صبورتر از سنگ صبور سالروز ورودتان به میهن مبارک
۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن

آزادگان، صبورتر از سنگ صبور سالروز ورودتان به میهن مبارک

بیست و ششمین روز از مرداد ماه، یادآور بازگشت غیور مردان آزاده به میهن است، انسان هایی که از جان و مال خود گذشتند تا مشتی از خاک کشور عزیزمان به دست دشمن نیفتد. عزیزانی که پس از سال ها تحمل رنج اسارت در زندان های رژیم بعث عراق، در سال 69 قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود گذاشتند.

17مرداد
قلم به دستان بلند همت روزتان مبارک
جان نباشد جز خبر در آزمون ** هر که را افزون خبر جانش فزون

قلم به دستان بلند همت روزتان مبارک

خبرنگاران، قشری از جنس شرف، تعهد و در عین حال مظلوم که با وجود کار سخت و طاقت فرسا، از جمله صنف های کم درآمد جامعه محسوب می شوند، اما با عشقی وصف ناپذیر درعرصه وسیع اطلاع‏ رسانی تلاش می کنند وجان خود را بر کف نهاده کار و حرفه  ی خستگی ناپذیرخود‏ را نبال می‏ کنند.

03مرداد
همه چیز درباره صلح عمری

همه چیز درباره صلح عمری

صلح عمری در قوانین، به قرارداد و عقدی گفته می‌شود که طی آن، فرد اموال خود را به اشخاصی همچون همسر و فرزند صلح می‌کند و ﺗﺎ زﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺷﺨﺺ، خود زﻧﺪه اﺳﺖ، حق ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ دﺧﺎﻟﺖ و ﻧﻈﺎرت و اﺧﺘﯿﺎر ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺎل ﺧﻮد را دارد، اﻣﺎ ﺑﻌﺪ از فوتش، ﻣﺎﻟﮏ آن ﻣﺎل، ﻓﺮزﻧﺪ ﯾﺎ ﺷﺨﺺ ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و اﯾﻦ ﺷﺮاﯾﻂ، ﺗﺎﺑﻊ ﻣﻘﺮرات ارث ﻧﻤﯽ‌ﺷﻮد.

02مرداد
چگونه با کودک بیش فعال خود برخورد کنیم؟
نشانه های اختلال بیش فعالی در دختران و پسران با یکدیگر متفاوت است

چگونه با کودک بیش فعال خود برخورد کنیم؟

کودکان بیش فعال رفتارها و هیجاناتی از خود بروز می دهند که در کودکان دیگر دیده نمی شود، یا خیلی کم از آنها سر می زند، رفتار با این نوع کودکان آسان نیست. شاید شما هم از بیش‌فعالی کودک خود به ستوه آمده باشید و ندانید بهترین روش برخورد با آنها چیست؟ از اینرو چگونگی رفتار با کودکان بیش فعال را بررسی می کنیم.

26تیر
بیشتر گسل های تهران دوران بازگشتشان فرا رسیده است/ امنیت محله های قدیم تهران در برابر زلزله
عضو هیات علمی پژوهشکده علوم‌زمین

بیشتر گسل های تهران دوران بازگشتشان فرا رسیده است/ امنیت محله های قدیم تهران در برابر زلزله

طبق گفته کارشناسان، همه گسل های تهران پتانسیل وقوع زلزله 6 ریشتر به بالا را دارند و از نظر علم زمین شناسی بیشترآنها دوران بازگشتشان فرا رسیده است. این گسل ها در برخی مناطق به دلیل شرایط ساخت و سازها و تراکم جمعیت پیش بینی می شود خسارت به مراتب بیشتر از دیگر مناطق باشد. 

20تیر
سند رسمی چیست؟

سند رسمی چیست؟

سند رسمی که دارای انواع مختلف است، سندی است که توسط مامورین صلاحیت‌دار، در حدود وظایف و صلاحیت آنها تنظیم شده است و می‌توان از آن به عنوان یکی از ادله اثبات دعوا، در مقام دفاع یا دعوا، استفاده کرد و ادعای انکار یا تردید، در خصوص آن راه نخواهد داشت. مقصود از سند رسمی در قانون ثبت، اسناد تنظیم‌شده در دفترخانه‎هاست که در حدود مقررات، تنظیم و ثبت می‌شوند.

24خرداد
چگونه بدون داشتن سند می‌توان مالکیت زمین را اثبات کرد؟

چگونه بدون داشتن سند می‌توان مالکیت زمین را اثبات کرد؟

از جمله دلایل اثبات کننده مالکیت شخص بر یک قطعه زمین، این است که سند مالکیتی به نام آن شخص وجود داشته باشد. اما گاهی پیش می آید که زمین، در اداره ثبت اسناد و املاک ثبت نشده و به همن دلیل نیز زمین مزبور، فاقد سند رسمی است. در چنین شرایطی، اگر در مورد مالکیت زمین، اختلافی بین افراد ایجاد شود، این مالک زمین است که باید مالکیت خود را اثبات کند.

22خرداد
سکه های مهریه؛ پشتوانه یا اهرم فشار!

سکه های مهریه؛ پشتوانه یا اهرم فشار!

مهریه در واقع به عنوان یک پشتوانه برای خانم هاست اما باید به صورت منطقی تر تعیین شود تا بتواند پایداری و خوشبختی زندگی زوجین را رقم بزند، اما متاسفانه گاهی كاركرد منفی آن بارزتر است و اینجاست که مشکلات زندگی و دغدغه های زوجین به اوج خود می رسد.

برچسب ها
8قلاده پلنگ، پارک ملی، منطقه، حفاظت شده، تندوره، بانگ خبر، خراسان رضوی ، بانگ خبر،بانک سینا، رتبه، اول، سلامت ،عملکرد، شبکه بانکی، کشور ،،کسب ،صنایع‌دستی ،نزدیک‌ترین هنر ، فرهنگ، تمدن، هویت ،ملی و‌ دینی ،تقویت، صادرات، بانگ خبر آبگیری، سد، چم شیر، نیازمند، رعلی سلاجقه، هوای پاک، بانگ خبراستی آزمایی، محیط زیست، آزادسازی،تخریب،بناها،ویلا،دستگاه قضا،رودخانه ها،اماکن، دریا اجتماعی افزایش اقتصاد اقتصادی انتخابات ایران بانک، آینده، بانگ خبر، تنخواه، کارت، مشتریان، مالکیت بانک، سینا، ارتقا، خدمات، تکاب، شتاب، می گیرد، بانکداری، بانک، عید، شعبان، امام حسین، حضرت ابوالفضل، تبریک، بانک سپه، روز پاسدار، روز جانباز،دکتر آیت اله ابراهیمی، بانک سپه، وزیر امور اقتصادی، دارایی، املاک، مازاد، فروش، بانک مباحث، مالی، موضوعف تمرکز، بانگ خبر بانک ملی بانگ خبر بانگ خبر، بانک، کارآفرین، شرکت، نفتی، همکاری، نمایشگاه، پتروشیمی، کیش، عقد، قرارداد بهداشت، درمان، کرونا، پزشکی سلامت، ارتقای سلامت، فعالیت ورزشی، چاقی، مراقبه، بانگ خبر بهزاد شیری تقویت، اعتمادف مشتریان، دکتر، ایمانی، آذربایجان، مدرن سازی تهران تولید تیراندازی جشنواه حوزه علمیه خبر خبری خودرو دانشگاه رئیسی رهبر روحانی سازمان تامین اجتماعی، میرهاشم موسوی، امیاز کرونا، استخدام، منتفی، زمان واریز عیدی بازنشستگان، سیاسی فرهنگ فرهنگی مجلس مذهبی ورزش وزیر صنعت پست بانک پست بانک، اجرای، طرح، تشویقی، ویژه، وصول، مطالبات، مشکوک، الوصول، بانگ خبر، سقفف 500، میلیون، اعتبار، شعبهف بدهی، مبلغ، کمک، عائله مندی، هزینهف دوبرابر، کارمندان، شاغل، مرد، مشمول ۵۵۰ میلیارد ریال، وام، ازدواج، پرداخت، تسهیلات قرض الحسنه، بانک شهر بانگ خبر
ارشاد